www.cieplykominek.pl www.cieplykominek.pl
szukaj w serwisie:

Kominki


Kominek stanowi dziś nie tylko modne i ciekawe z aranżacyjnego punktu widzenia rozwiązanie, ale także doskonałą i efektywną formę ogrzewania domu. W dobie dbałości o najmniejsze detale składające się na ostateczny efekt wnętrzarskich prac architektonicznych, także kominki zyskują nowe życie, poprzez wprowadzanie form ultranowoczesnych, czy tworzenie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.


Cechują je ogromne możliwości w zakresie zabudowy co sprawia, że są stosowane we wnętrzach o zróżnicowanej stylistyce. Kominki klasyczne pięknie ozdobią duże, przestronne salony z elementami antycznymi, z kolei nowoczesne, proste i geometryczne bryły podkreślą charakter i smak stylizacji modernistycznych. Estetyka i ogólny wygląd kominka to już niemal ostatni etap realizacji tego rodzaju założenia. Przed opracowaniem jego walorów wizualnych należy bowiem przeanalizować i wybrać jego elementy składowe, których gatunek odzwierciedli się w efektywności działania.Zobacz również:

Spartherm
Decydując się na kominki Spartherm wybierasz rozwiązanie, któremu zaufało już wielu naszych klientów.

Kominki gazowe
Gazowy typ kominków to wydajne rozwiązanie w zakresie ogrzewania. Zapoznaj się z ich możliwościami.

Ciepły Kominek - korespondencja: 01-170 Warszawa | ul. Włościańska 15 lok.19 siedziba 05-270 Marki | Piłsudskiego 50 | tel. 22 771 28 92
 |  2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone