www.cieplykominek.pl www.cieplykominek.pl
szukaj w serwisie:

Kominki gazowe


Firma Ciepły Kominek prowadzi działalność w branży od 2008 roku i od tego czasu zyskała szerokie grono zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży, doradztwie oraz montażu: kominków, saun, odkurzaczy centralnych, systemów rekuperacji, elastycznych mat z piaskowca naturalnego, blatów, parapetów wykonanych z kamienia. Dysponujemy ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, co bezpośrednio przekłada się na budowanie dobrych relacji z Klientami.


Dla zainteresowanych osób polecamy kominki gazowe renomowanych producentów, które to charakteryzują się doskonałymi parametrami. Jeżeli pragną Państwo stworzyć niezwykłą aranżację w domowych pomieszczeniach, jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania doskonale wkomponują się w rozważaną koncepcję, a wnętrze zostanie efektownie odmienione. Pragniemy podkreślić, że świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym jak i instytucjom. Ponadto podjęliśmy również współpracę z biurami projektowymi oraz architektami. Zawsze kiedy tylko nasuną się jakikolwiek pytania lub też wątpliwości co do kominków gazowych pozostajemy do Państwa dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji. Proponujemy specjalne promocje. Na naszej ekspozycji w siedzibie firmy mogą Państwo zobaczyć wybrane modele. Kominki gazowe są łatwe w instalacji i bezpieczne w trakcie procesu użytkowania. Oryginalny design świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy do kontaktu, wszelkie niezbędne dane znajdują się na stronie naszego serwisu.


Zobacz również:

Kominki Warszawa
Jeśli poszukujesz kominka na terenie Warszawy to nasza oferta może Cię zainteresować. Zapoznaj się z nią.

Ciepły Kominek - korespondencja: 01-170 Warszawa | ul. Włościańska 15 lok.19 siedziba 05-270 Marki | Piłsudskiego 50 | tel. 22 771 28 92
 |  2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone